ThinkFirst

Dobrze przemyślane rozwiązania

image01

Largo

Innowacyjny system do zarządzania rozwojem i efektywnością firmy!

- lekkie rozwiązanie IT dostępne w chmurze internetowej
- alternatywa dla ciężkich, kosztownych programów
- kluczowe obszary potrzebne organizacji do zarządzania
efektywnością i rozwojem pracowników
- innowacyjna metodologia

image01

Przyspiesz rozwój swojego biznesu!

ThinkFirst jest firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu rozwojem wewnętrznym firm. Łączymy doskonałe rozumienie całości funkcjonowania biznesu z kompetencjami wdrożeniowymi. 

Usługi

STRATEGIE

Gdy złożoność biznesu przekracza możliwości intuicyjnego zarządzania, wspieramy klientów wdrażając procesy zarządzania strategią. Pomagamy zoptymalizować ten proces oraz dostarczamy inspiracji do rozwoju kierunków strategicznych na bazie najnowszych trendów rynkowych.

SPRZEDAŻ

Specjalizujemy się w procesach zarządzania standardami sprzedaży. Handlowcom pomagamy realizować cele sprzedażowe, ich menedżerom ułatwiamy zarządzanie bieżącą efektywnością oraz rozwojem pracowników, a menedżerom sprzedaży dostarczamy narzędzi zapewniających kompleksowy nadzór i kontrolę.

EFEKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

Na bazie wieloletnich doświadczeń w zarządzaniu rozwojem wewnętrznym firm opracowaliśmy autorskie metodologie i narzędzia wdrożeniowe, dzięki którym oferujemy udoskonalone rozwiązania w klasycznych podejściach jak zarządzanie przez cele, oceny okresowe oraz zarządzanie procesem rozwoju.

INNOWACJE

Mimo, że stworzenie przełomowej usługi czy procesu wymaga również szczęścia, innowacje to nie dzieło przypadku. Pomagamy firmom wdrożyć i rozwinąć procesy kreatywne tak, aby prawdopodobieństwo na sukces było jak największe.

Produkty

LARGO

To kompleksowe narzędzie do systematycznego i trwałego skalowania Twojego biznesu

3T Leadership ™ - program rozwoju menedżerów

Pierwszy etap zintegrowanej oferty zorientowanej na skuteczność w zarządzaniu. Trzy-poziomowy program oparty o metodologię Success Skills stanowi unikatowe na rynku rozwiązanie w zakresie kompleksowego i systemowego zarządzania rozwojem menedżerów.

Aktualności

5 powodów wg. HR.com, dla których 90% programów rozwoju menedżerów nie odnosi sukcesu

Czołowy opiniotwórczy portal w zakresie zagadnień związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi HR.com podaje kluczowe powody, dla których 90% programów rozwoju menedżerskiego nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Jak wyglądają Twoje rozwiązania w tym obszarze? Zobacz podpowiedzi jak budować skuteczne programy dla menedżerów.

Trendy wpływające na zarządzanie strategią - sprawdź czy jesteś przygotowany!

Nasze pierwsze doświadczenia w budowaniu strategii, to procesy realizowane raz na 5-10 lat w danej firmie, z których powstawały grube dokumenty określające jasno ścieżki rozwoju firmy . To było kilkanaście lat temu. Teraz perspektywa 3 letnia, to bardzo długo. To tylko jedna ze zmian, które nastąpiły i mają wpływ na budowanie i zarządzenia strategią. Obserwujemy, że mimo tych trendów, wciąż wiele firm nie zaktualizowało swojego procesu zarządzania strategią.

Zainspiruj się innowacjami! - odwiedź naszą stronę Pinterest

"Pomysł jest nową kombinacją starych elementów. Nie ma nowych elementów. Są tylko nowe kombinacje". Jednym z kluczowych elementów stymulowania innowacji jest inspiracja i wiedza wykraczająca poza obszar własnej ekspertyzy. Znając ten mechanizm postanowiliśmy dla naszych klientów gromadzić najciekawsze rozwiązania innowacyjne ze światowych rynków. Innowacjami można się inspirować na stronach Pinterest ThinkFirst. Zapraszamy!