Bartek Chojecki Partner Zarządzajacy

„Szanuję swoją niezależność we wszystkim co robię...”

 

Jako konsultant, coach, doradca w biznesie specjalizuje się w:

  • programach rozwoju strategii,
  • przywództwie i zarządzaniu,
  • zarządzaniu projektami i zmianą,
  • budowaniu zespołu,
  • finansach, zarządzaniu łańcuchami dostaw.

Doświadczenie:

Zajmuje go tylko i aż jeden temat: rozwój.

Wspieranie skutecznych i efektywnych biznesowo zmian w organizacjach jest jego obszarem specjalizacji. Jako menedżer, przez ostanie 9 lat budował świetnie działające zespoły poprzez poszukiwanie i łączenie indywidualnych potencjałów ich uczestników. Od 1999 roku zdobywa doświadczenie w globalnych korporacjach.

Zrealizował takie projekty jak restrukturyzacja działów obsługi klienta i doradztwa technicznego, restrukturyzacja systemów zarządzania łańcuchem dostaw, wprowadzenie biznesu na region krajów Bałtyckich, modernizacja polityki cenowej, usprawnienie procesu rekrutacji.

 

Edukacja

Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów Menedżerskich, podyplomowych studiów Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej i studium Coachingu Profesjonalnego w  Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET.

 

O sobie

Praca z ludźmi jest dla mnie inspiracją i siłą napędową, a jednocześnie źródłem satysfakcji. Cenię bezkompromisową szczerość, a patrzenie na otaczający świat z perspektywy pozwala mi na działanie z odwagą i przekonaniem.