news

5 powodów wg. HR.com, dla których 90% programów rozwoju menedżerów nie odnosi sukcesu

Czołowy opiniotwórczy portal w zakresie zagadnień związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi HR.com podaje kluczowe powody, dla których 90% programów rozwoju menedżerskiego nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Jak wyglądają Twoje rozwiązania w tym obszarze? Zobacz podpowiedzi jak budować skuteczne programy dla menedżerów.

Czytaj więcej


news

Trendy wpływające na zarządzanie strategią - sprawdź czy jesteś przygotowany!

Nasze pierwsze doświadczenia w budowaniu strategii, to procesy realizowane raz na 5-10 lat w danej firmie, z których powstawały grube dokumenty określające jasno ścieżki rozwoju firmy . To było kilkanaście lat temu. Teraz perspektywa 3 letnia, to bardzo długo. To tylko jedna ze zmian, które nastąpiły i mają wpływ na budowanie i zarządzenia strategią. Obserwujemy, że mimo tych trendów, wciąż wiele firm nie zaktualizowało swojego procesu zarządzania strategią.

Czytaj więcej


news

Zainspiruj się innowacjami! - odwiedź naszą stronę Pinterest

"Pomysł jest nową kombinacją starych elementów. Nie ma nowych elementów. Są tylko nowe kombinacje". Jednym z kluczowych elementów stymulowania innowacji jest inspiracja i wiedza wykraczająca poza obszar własnej ekspertyzy. Znając ten mechanizm postanowiliśmy dla naszych klientów gromadzić najciekawsze rozwiązania innowacyjne ze światowych rynków. Innowacjami można się inspirować na stronach Pinterest ThinkFirst. Zapraszamy!

Czytaj więcej